JAK SCHUDNĄĆ? - czyli REDUK(a)CJA

Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Wersja: elektroniczna
Ilość stron: 106

Ile razy próbowałeś schudnąć? Jak często się poddawałeś z powodu braku efektów? Ile razy gubiłeś się w natłoku sprzecznych informacji dotyczących diety i treningu?
Jeden Dietetyk wychwala produkty, które inny odradza. Jeden Trener zaleca ćwiczenia, które inny uważa za totalnie bez sensu. Słyszysz, że tłuszcze są niezdrowe, białko niszczy nerki, a węglowodany tuczą. Słyszysz, że cardio spala mięśnie, a trening siłowy jest destrukcyjny dla zdrowia. Wychodzi więc na to, że nic nie powinieneś jeść i nic nie powinieneś robić.
Wcale Ci się nie dziwię, że nie wiesz jak się w tym odnaleźć.
Właśnie dlatego powstała ta książka. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces redukcji, tłumacząc dokładnie i prostym językiem wszystkie najważniejsze aspekty. Nie chcę tworzyć Ci jeszcze większego mętliku w głowie, chcę Ci dać proste i skuteczne rozwiązania. Kształtowanie sylwetki, odchudzanie mogą być naprawdę proste, pod warunkiem, że zrozumiesz najważniejsze mechanizmy w naszym ciele. Ta książka buduje świadomość i daje ogrom wiedzy, która pozwoli Ci mieć całkowitą kontrolę nad masą Twojego ciała.

Jako Dietetyk, Trener Personalny, ale przede wszystkim pasjonatka sportu i kształtowania sylwetki chcę przekazać Ci całą wiedzę jaką posiadam i która pozwala mi decydować o tym, jak ma wyglądać moje ciało.
Książka szeroko opisuje temat diety, treningu oraz motywacji. Daje wszystkie niezbędne narzędzia do tego, abyś - w końcu - świadomie i trwale osiągnął swoje wymarzone efekty.

Produkty powiązane

DIETA STANDARD 1 EBOOK DIETA STANDARD 1 EBOOK
Cena: 16,00 zł
DIETA STANDARD 2 EBOOK DIETA STANDARD 2 EBOOK
Cena: 26,00 zł
DIETA WEGETARIAŃSKA DIETA WEGETARIAŃSKA
Cena: 26,00 zł
ZESTAW 27: DIETA NA 42 DNI ZESTAW 27: DIETA NA 42 DNI
Cena: 56,00 zł 68,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl