WSPRACIE DIETETYCZNE 3 MIESIĄCE + PLAN TRENINGOWY (ebook)

JADŁOSPIS INDYWIUDALNY.jpg
  • promocja
Cena: 825,00 zł 1 030,00 zł 825.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
 PRODUKT WYSYŁANY JEST W FORMIE EBOOKA.

Opis

Opis
 

Wsparcie dietetyczne oraz plan treningowy to opcja współpracy zawierająca zarówno stworzenie indywidualnego jadłospisu dostosowanego do Twojego celu, stanu zdrowia i preferencji oraz spersonalizowanego planu treningowego, a także możliwość stałego kontaktu z dietetykiem (nieograniczona liczba konsultacji w trakcie trwania współpracy).

Jak to działa?

Wykupujesz wsparcie dietetyczne na 3 miesiące wraz z planem treningowym. W odpowiedzi otrzymujesz wiadomość ze szczegółową ankietą, na podstawie której obliczymy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, ustalimy rozkład makroskładników i stworzymy indywidualny jadłospis, uwzględniający wszystkie istotne kwestie (w tym to co lubisz jeść, a czego wolisz unikać). Tworzymy indywidualny plan treningowy na 3 miesiące dostosowany do Twojego celu, preferencji i możliwości. Układamy plany treningowe zarówno dla Kobiet jak i Mężczyzn, plany treningu domowego jak i plany treningu siłowego. Nie musisz posiadać profesjonalnego sprzętu. Poradzimy sobie z tym co masz.

Następnie pozostajemy w stałym kontakcie, a więc jestem dla Ciebie dostępna każdego dnia i będę starała pomóc Ci w każdej sprawie związanej z Twoją przemianą (zarówno merytorycznie jak i mentalnie jeśli będzie to konieczne). Nie istnieje limit wiadomości, które możesz mi wysłać. Jeśli będziesz tego potrzebować - możemy pisać nawet codziennie.
Co 2 tygodnie odbywa się oficjalna kontrola postępów. 

Wybierając opcję współpracy 3 miesięcznej z jadłospisem na 14 dni otrzymujesz w każdym miesiącu nową rozpiskę żywieniową na 14 dni (a więc łącznie 42 dni indywidualnego jadłospisu). Plan treningowy jest jeden, rozpisany z progresją na 3 miesiące. W czasie trwania współpracy możemy dokonywać jednak delikatnych zmian w rozpisce.

Nie podejmujemy się współpracy z kobietami w ciąży, osobami w ostrej fazie zaburzeń odżywiania, osobami z bardzo ciężkimi przypadkami chorób metabolicznych, które powinny być pod stałą opieką lekarza prowadzącego. Jeśli nie jesteś pewien czy w Twoim przypadku jesteśmy w stanie Ci pomóc - napisz proszę na e-mail podopieczni@agaciasta.pl lub wyślij wiadomość prywatną na instagramie @agaciastaaa

Produkty powiązane

INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY (ebook) INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY (ebook)
Cena: 200,00 zł
WSPARCIE DIETETYCZNE - 1 MIESIĄC (ebook) WSPARCIE DIETETYCZNE - 1 MIESIĄC (ebook)
Cena: 235,00 zł
ZESTAW DLA OSZCZĘDNYCH - JADŁOSPIS + PORADNIK ZESTAW DLA OSZCZĘDNYCH - JADŁOSPIS + PORADNIK
Cena: 35,00 zł 40,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium